O FIRMIE

Firma Mototechnika Józef Zborowski Sp. J. działająca na rynku aftermarket, należy do największych polskich producentów elementów układu kierowniczego i zawieszenia dedykowanych do samochodów osobowych, transportowych oraz pojazdów typu Quad / ATV . 

MISJA FIRMY

Misją firmy Mototechnika jest dostarczanie klientom bezpiecznego produktu cechującego się trwałością oraz jakością wykonania. Swoją produkcję opieramy zatem, na doborze odpowiednich materiałów oraz technologii produkcyjnych, by sprostać wysokim oczekiwaniom zarówno krajowego, jak i międzynarodowego klienta. Dbałość o jakość wykonania produktów nie przeszkadza nam lokować naszej oferty produktowej w przystępnej półce cenowej.

Zakłady produkcyjne

W skład firmy wchodzą dwa nowoczesne zakłady produkcyjne, które systematycznie poddawane są różnym modernizacjom. Zakłady te o łacznej powierzchni ponad 2,5 tyś m2 zlokalizowane są w południowej Polsce na terenie powiatu bielskiego, a dokładnie w gminie Jasienica.

MOTOTECHNIKA NA Świecie

Dzięki współpracy z krajowymi i zagranicznymi dystrybutorami, nasze produkty dostępne są w wielu krajach Europy Zachodniej, w krajach Europy Północnej i Południowej, a także oczywiście w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Poprzez udział w różnego rodzaju targach motoryzacyjnych staramy zaznaczyć swoją obecność także w krajach Afryki i Azji.

path30
Przewiń do góry